Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní soustředění -žáci

 

3.7-5.7 

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 
V AREÁLU FOTBALOVÉHO HŘIŠTĚ TJ SOKOL VĚŠÍN
Zaměřené na zvýšení technické a fyzické kondice, taktické a psychické vyspělosti
mladých talentovaných fotbalistů TJ SOKOL HVOŽDANY


  Fotbalové soustředění mladších žáku 2013

Letos POPRVÉ se Hvoždanští mladší žáci sešli ve Věšíně na fotbalovém hřišti, kde se 14 fotbalistů zúčastnilo letního soustředění.

Ve středu odpoledne se sjeli postupně všichni účastníci, tedy 14 hráčů a dva trenéři.Po zahajení soustředění se hráči po vzájemné dohodě rozdělili do 3 teamu,které spolu zároven bydleli v chatkách..CHELSEA-Houda,Maršík ,Karlík,Říha,M.Škrýba,BARCELONA-Tuma,Štefanová,Pazderník A.,Vanač,Balek,MANCHESTER -Štěrba,Eisman,Pazderník J.,Škrýba O.   Trenér Michal Hudeček měl pro kluky a jednu slečnu připravený program na celé 3 dny. Celkem 10 soutěžních disciplín, plus doplňková :chování, děti zaměstnávaly, ale samozdřejmě i trenéry od rána do večera.  

Po ubytování se kluci vrhli na první trénink, na kterém trénujeme individuální herní činnosti (slalom, nahrávka, střelba).Po hodině tréninku následuje malá svačinka a po ní 2 soutěžní disciplíny a to přesnost přihrávky a fotbaloví turnájek.Pak se podávala velmi dobrá večeře.Po krátkém odpočinku jsme opět soutěžili a to v basketbale.Pomalu se blížil večer a tak děti po osobní hygieně a večerce ulehají ke spánku.

Ve čtvrtek se probouzíme do slunečného rána,budíček jsme stanovili na 7h.Po rozcvičce  byla snídaně formou švédského stolu. Myslím že si každý našel to své na co měl chuť. Po vydatné snídani a chvilce nekonečného ping pongu, jsme opět vrhli na  trénink.Ten je zaměřen na koordinaci a trochu fyzičky.Po tréninku který trval hodinku následoval fotbaloví přespolní běh . Oběd. Po výborné polévce a rýži s masem následuje každodenní siesta (někdo se uspokojil pískovištěm, houpačkami, trampolínou jiný šipkami nebo pinčesem, ale hodně času se věnovaly tomu nejmilejšímu: fotbálku.  ). Odpolední program vyplnilo pro část dětí koupání(9 dětí),nebo procházka(5 dětí).Od 14.30 klubový trénink zaměřený na kondici a techniku zpracování míče ,střelba po sprintu, důraz na přesnost a umístění střely.Poté byli na programu další disciplíny: překážková dráha,sprint přes pul hřiště a soutěže v penaltách.Těšilo nás trenéry s jakou bojovností a rivalitou mezi soutěžními teamy se všichni zapojily do soupeření. Někomu se dařilo lépe, jiní musejí ještě přidat, ale nasazení a zápal do hry bylo vidět na každém.Po chutné večeři,kde se podávalo grilované maso na kameni,děti hledali ukrytý poklad,který se podařilo najít asi po pul hodince klubu s názvem Chelsea.Před večerkou jsme si ještě stihli upéct nad ohněm buřty.

V pátek po snídani probíhá poslední dopolední trénink, na kterém trénujeme především techniku,taktiku přihrávek,nabíhání,souboje 3 na 3,jeden na jednoho,kličky a střelbu.Pak finální disciplína ve vytrvalostním běhu.Po obědě je na programu  fotbalové utkání mezi kluby s důsledným plněním taktických pokynů za účasti rodičů a rodinných příslušníků s heslem- ukážeme všem co umíme!!!

Nakonec dochází i na vyhlášení výsledků a rozdělení sladkých cen a diplomů.

Závěrem bych chtěl poděkovat Pavlu Říhovi,za velice přehledné psaní výsledku a vzájemnou spolupráci ,dále některým rodičum kteří se na soustředění podílely menší či větší měrou. Velký dík patří Zdenkovi Čičatkovi za zajištění výborné stravy,dále TJ Sokol za finanční příspěvek.

Ještě jednou velký dík a snad zase za rok na soustředění wink.

 

...trenér Michal Hudeček

FOTO A VÝSLEDKY: http://fotbalhvozdany.rajce.idnes.cz/Soustredeni_Vesin_2013